Formulaire de recherche

Матеј 18:24

24Кога почна да ја расчистува сметката, доведоа при него еден Што му должеше десет илјади таланти;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index