Formulaire de recherche

Матеј 15:39

39Па штом го распушти народот, влезе во кораб и пристигна во пределите магдалски.

Крај на саботата

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index