Formulaire de recherche

Марко 9:36

36И кога зеде едно дете, го постави меѓу нив, го прегрна и им рече:

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index