Formulaire de recherche

Јован 12:11

11оти мнозина од Јудеја заради него ги напуштаа и веруваа во Исуса.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index